7.ZWROT I WYMIANA

Dziękujemy za zakupy w Kikicharm. Nasz sklep internetowy zapewnia wyjątkowy produkt od naszych niezależnych projektantów dzięki wysokiej jakości materiałowi i niezawodnej produkcji.Nasi członkowie zespołu kontroli jakości sprawdzają każdy produkt przed zapakowaniem, aby zapewnić maksymalne zadowolenie klienta.

 

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz z łatwością wymienić lub zrealizować zwrot.Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i złożyć wniosek o zwrot / wymianę na stronie zamówienia, a my postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje życzenie.

 

Łatwa wymiana:

Potrzebujesz różnych rozmiarów, kolorów lub wzorów? Dopóki istnieje zapas, można go łatwo wymienić.

 

SZYBKI ZWROT:

Zwróć produkty w oryginalnym opakowaniu do naszego centrum zwrotu wraz z oryginalną etykietą. Zwrócimy pieniądze w ciągu jednego tygodnia.

 

POLITYKA ZWROTÓW I WYMIANY

Zakup (z wyjątkiem strojów kąpielowych i ostatecznej sprzedaży) może zostać zwrócony lub wymieniony w ciągu 15 dni od dostarczonego terminu.

 

- Przedmioty muszą być nieużywane, nieuszkodzone i w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi oryginalnymi etykietami, upewnij się, że wszystkie artykuły w opakowaniu są nienaruszone! Jeśli nie, kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione opłaty i nie zostanie wydany żaden zwrot.

 

-Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej.

 

Przedmioty, które nie spełniają tych kryteriów, nie będą brane pod uwagę do zwrotu.

 

Jeśli zwrócisz przedmiot, wyślij go na adres zwrotny lub poproś o obsługę klienta, aby uzyskać adres zwrotny.

 

 

ZAKUP NIE KWALIFIKUJĄCY SIĘ DO ZWROTU

- Końcowe przedmioty sprzedaży nie kwalifikują się do zwrotu lub wymiany.

 

-Swimwear nie kwalifikuje się do zwrotu lub wymiany.

 

-Swimwear może zostać zwrócony / wymieniony tylko wtedy, gdy jest uszkodzony / uszkodzony lub niewłaściwy.

 

Po złożeniu wniosku o zwrot / wymianę online musisz przesłać nam zdjęcie przedstawiające problem / wadę.

 

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Twoje zamówienie zostanie w pełni zwrócone, jeśli zostanie anulowane w ciągu 24 godzin od zakupu. Jeśli zdecydujesz się anulować zamówienie, skontaktuj się z nami, aby przesłać etykietę produktu. W przypadku zamówień anulowanych po 24 godzinach zakupu, ale anulowanych przed wysyłką, pobierana jest opłata za anulowanie w wysokości 15%. Jeśli zamówienie zostało już wysłane, nie zaakceptujemy prośby o anulowanie zamówienia.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz dodatkowe pytania / problemy, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem service@uniquelucky.com lub porozmawiać z nami online.