4.DOSTAWA

Nasze szacunkowe terminy dostaw są oparte na kilku czynnikach, w tym na adresie docelowym, wybranych opcjach wysyłki i na tym, jak szybko możemy złożyć i przygotować przedmioty do wysyłki. Możesz obliczyć szacunki dostaw, biorąc czas przetwarzania zamówienia i dodając czas dostawy na podstawie wybranej metody wysyłki.

 

  1. N jeśli zamówisz sukienkę, będziesz potrzebować 3-5 dni roboczych od przetworzenia, a następnie 7-30 dni roboczych od daty wysyłki, jeśli wybierzesz super oszczędzającą wysyłkę.Dlatego możesz oczekiwać, że otrzymasz ją w ciągu 10-35 dni roboczych. Możesz również otrzymać ją w ciągu 5-10 dni roboczych, jeśli wybierzesz wysyłkę przyspieszoną (2-5 dni roboczych).

 

Skorzystaj z poniższego wykresu, aby ocenić, jak długo zajmie twoje zamówienie.

 

(* Czas przetwarzania dla różnych produktów jest inny. Po złożeniu zamówienia możesz sprawdzić  informacje o wysyłce zamówienia ze strony statusu zamówienia online. Powiadomimy Cię również za pośrednictwem zarejestrowanego e-maila).

 

UWAGA DLA PODATKÓW:

W większości krajów nasi klienci nie muszą płacić opłat importowych, opłat celnych ani podatku VAT (VAT). Jednak w niektórych ograniczonych krajach (zwłaszcza w niektórych krajach europejskich, takich jak Niemcy, Włochy, Wielka Brytania i Kanada itp.) być może trzeba zapłacić cła lub podatek VAT zgodnie z zasadami pobierania opłat przez państwa.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy świadczyć międzynarodowe usługi transportowe do większości części świata. Opcja super oszczędności potrwa od 7 do 30 dni roboczych, a szybsza dostawa potrwa od 2 do 5 dni roboczych, a czas przetwarzania dla każdego zamówienia zajmie od 3 do 5 dni roboczych. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem service@uniquelucky.com.